"TIP TOP Chemicals" - компанія, яка успішно показала себе на Ізраїльському ринку автокосметики. Почавши в 2008 році всього з п'яти видів авто хімії, до 2010 року розширили асортимент до більше 60 найменувань автокосметики і засобів для клінінгу. У 2017 році було засновано дочірнє підприємство в Україні. Ми єдине представництво Ізраїльського хімзавода по виробництву автохімії та автокосметики.

Асортимент компанії - максимальний спектр найбільш популярних товарів авто хімії. Високоякісна сировина, суворий технологічний контроль виробництва, доступні ціни готової продукції - це три складові нашого успіху. Своїм головним завданням керівництво підприємства вважає виробництво продукції, виходячи з потреб автолюбителів. Асортимент товарів авто хімії і автокосметики постійно розширюється. При розробці продукції враховуються нові наукові тенденції і досвід провідних брендів світу.

Завдяки досягнутим результатам ми впевнено дивимося в майбутнє. Наша діяльність спрямована на постійне поліпшення якості і розширення асортименту продукції, що випускається. Власне виробниче устаткування, величезний досвід в області виготовлення і продажу авто хімії дозволяє вирішувати найскладніші і незвичайні завдання. Нашою стратегією є індивідуальний підхід до покупця, що включає усі складові успішної співпраці:

  • зважена цінова політика;
  • стабільні умови роботи;
  • мінімальні терміни постачання продукції;
  • інформаційна підтримка;
  • і найголовніше, якісна продукція.