Навіщо взагалі потрібно мити двигун?

Порушення теплообміну двигуна
Коли підкапотний простір не миється роками, весь мотор покривається товстим шаром пилу і бруду, що само собою не може не погіршувати теплообмін. Тому для нормального охолодження мотора, крім миття радіатора відповідно до технічного регламенту автомобіля, потрібно регулярно мити і весь мотор - хоча б 1 раз на рік.

 

Зовнішній вигляд, естетика
Не менш важлива причина. Неприємно, коли вся машина зовні та всередині ретельно вимита, після комплексного збирання та хімчистки, а під капотом – сантиметровий шар бруду.

 

Передпродажна підготовка автомобіля
Це найнеоднозначніший пункт. Деякі вважають, що краще, навпаки, підкапотний простір не чіпати, тому ми показуємо, що не приховуємо різні патьоки олії. Однак, у більшості випадків, якщо весь автомобіль відносно новий і доглянутий, сильно забруднений двигун викличе ще більше питань.

 

Покрокова інструкція з миття двигуна своїми руками

 

Дайте двигуну охолонути
Зачекайте, поки мотор охолоне до 30 - 40 градусів, буде злегка теплим. Це потрібно для того, щоб нанести миючий засіб. Будь-яка автохімія на гарячій поверхні відразу засихає, не встигнувши впоратися зі своїм завданням.

 

Нанесення миючого засобу
Нанесіть засіб для миття двигуна - Очисник двигуна Best Clean. Найпростіший спосіб нанесення – за допомогою звичайного тригера. Помірно покрийте складом підкапотний простір і дайте йому час попрацювати протягом 2 -3 хвилин.

 

Ополіскування підкапотного простору
Ополосніть двигун водою. Якщо Ви використовуєте "АВД", то треба бути дуже акуратним, високий тиск може запросто нашкодити двигуну, відірвавши дроти і порушивши герметичність з'єднань. Краще використовуйте воду з шланга без тиску, або тримайте форсунку автомийного пістолета далеко від мотора - мінімум півметра.

 

Повторне нанесення миючого засобу та ополіскування
Нанесіть автохімію ще раз, і за допомогою щіточки з довгим ворсом почистіть вручну всі важкодоступні місця, які не відмилися на безконтактному етапі. Чистити відразу щіточкою після першого нанесення не рекомендується, оскільки це веде до пошкоджень та подряпин на пластикових елементах. Потім змийте залишки очищуючого складу.

 

Сушіння двигуна
Ретельно просушіть мотор, для цього можна використовувати повітряний компресор або спеціальний пристрій – сушіння турбо. Через відсутність обладнання можна просушити підкапотний простір на сонці, відкривши капот і зачекавши 1 - 2 години.

 

Консервація та захист двигуна
Для того, щоб повернути пластику чорний колір, такий колір яким він був, коли машина була новою, використовується - поліроль пластику та гуми "Silicone Top". Консервант повертає деталям їх початковий колір, утворює на поверхні двигуна захисну плівку, яка запобігає налипанню пилу та бруду і, крім того, робить більш еластичними деталі обплетення електричної проводки.

 

Розполірування захисного складу
Ретельно розітріть нанесений консервант чистою сухою мікрофіброю. Після всіх цих етапів Ваш двигун виглядатиме як новий!

На нашому сайті можна придбати концентрований засіб для мийки двигуна https://tiptoppro.com/ochistitel-dvigatelya-1-litr/