Кожен автоаматор хоче, щоб його автомобіль якнайдовше зберігав товарний вигляд, а ще краще, щоб виглядав як новий. Саме для цих цілей використовуються всі можливі способи захисту кузова, кераміка, рідке скло, полірування кузова, полімери, воски. Цей список може продовжувати довго, і чорніння гуми знаходиться в цьому списку далеко не на останньому місці. Шини автомобіля практично моментально втрачають свій початковий колір, і спочатку чорний колір вже виглядає не чорним, а сірим. І навіть найретельніша мийка не може повернути колесам колишній вигляд. Здавалося б логічним припустити, що чорніння шин покриває колеса, "фарбує" їх у чорний колір. Але насправді принцип дії тут зовсім інший. Чорниця гуми не фарбує її, а відновлює її "природний" колір. Ефект досягається завдяки захисній плівці, що утворюється на колесах, завдяки якій шини виглядають такими чорними, як будь то вони зовсім нові. Ця захисна плівка перешкоджає налипання нового пилу та бруду та захищає покришки від розтріскування.

Типи чорнильників шин:

На основі гліцерину (на водній основі)
Гліцеринове чорніння – найпопулярніше на ринку. Причина такої популярності дуже проста - вона найдешевша. Гліцерин простий у виробництві, має низьку собівартість і тому чорнитель на його основі має найнижчу ціну.

 

На основі силікону
Як і з назви, цей продукт містить у своїй основі силікон, що дозволяє захисній плівці довго залишатися на колесі. Силіконове чорніння не змивається ні наступними мийками, ні дощами.

 

Переваги чорніння гуми на основі гліцерину:

 

Чорніння гуми на гліцериновій основі найдешевше. Завдяки низькій ціні на автомийках часто пропонують почорнити колеса у подарунок при комплексному миття. І це чудовий маркетинговий хід. З одного боку, блискучі чорні колеса посилюють ефект від миття, а з іншого - "дареному коневі в зуби не дивляться", питання довговічності ефекту не виникає.
 

Гліцеринове чорніння розлучається з водою в пропорціях 1:1 - 1:2, що багато разів посилює вищезгадану перевагу. Мало того, що гліцеринові чорнильники шин самі по собі набагато дешевші, то вони ще й розбавляються водою, що призводить до різниці в ціні готового продукту.
 

 

Якщо чорніння гуми не розводити водою, то після нанесення буде яскраво виражений глянсовий ефект, зі збільшенням розведення ефект стає все більш матовим.
 

Переваги чорніння на основі силікону:

 

Чорніння шин на основі силікону здатне триматися на поверхні справді довго. Ефект спостерігається від кількох тижнів до місяця в залежності від експлуатації автомобіля, частоти мийок та погодних умов.
 

Силікон має яскраво виражений гідрофобний ефект, простіше кажучи, вода вмить скочується, не затримуючись на поверхні. Цей ефект перешкоджає налипанню пилу та бруду на колеса, завдяки чому вони виглядають так, ніби їх чорнило 5 хвилин тому.
 

 

Колеса машини стають блискучими, цей глянець багаторазово посилює візуальний ефект від комплексного миття.
 

Спосіб нанесення чорнильників шин

 

Ретельно вимийте бічний профіль шини. Звичайним миттям безконтактним автошампунем тут не обійтися. Ретельно пройдіть губкою бічну поверхню шини, щоб перед нанесенням гума була ідеально чистою. Нанесення на брудну шину погіршить ефект від усієї процедури.
 

Нанесіть Поліроль пластику та гуми Silicone Top або Поліроль-чорнильник з ефектом мокрих шин Top Sky на профіль шини. Якщо Ви працюєте аерозольним чорнінням, рівномірно "розпишіть" склад на гуму, або нанесіть склад губкою - це найбільш економічний варіант. Чорнення в аерозольних балонах виходить суттєво дорожче, але зручніше.

Придбати чорнило для шин як на водній (гліцериновій), так і на силіконовій основі можна на нашому сайті https://tiptoppro.com/poliroli-plastyka-koles-kozhy/